Komputer w pracy psychologa

W swej ofercie znajdują się jedynie skuteczne oraz zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane razem z poradą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w ciągu pracy, ochrona książki i funkcjonalność obsługi są tutaj na ważnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została urzeczywistniona dzięki użyciu wysokiej klasie składników, technicznie ulepszają budowę i ciągły postęp w dziale technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W polskim wielkim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, lecz także skomplikowane a bardzo efektywne maszyny do wiórów i cieczy, jak też agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego i maszynki do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy zachowaniu agregatów ssących o miar od 3 do 300 kW, z systemem filtracji o każdym kształcie i każdymi klientami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i układają spożywa w innych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie aspekty są dołączone do potrzeb indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w ciągu innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty też są umieszczane na przyczepach lub samochodach ciężarowych a są optymalnym narzędziem do prowadzenia czynności dla przedsiębiorstw oferujących usługi oczyszczania zakładów produkcyjnych. Dania te traktowane są przy zasysaniu większych części suchego artykułu z znacznych przestrzeni. Zostały zrealizowane według ADR z działaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Polecamy się projektowaniem, tworzeniem, montażem narzędzi i budowy odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz obiektów we każdych gałęziach przemysłu. Projektujemy i robimy i instalacje dla pyłów wybuchowych.