Krajalnica do wedlin uzywana

Krajalnica do sera to narzędzie gastronomiczne używane także w fabrykach restauracyjnych jak również sklepach spożywczych. W większości firmy określają się na zakup urządzenia dostarczającego do krojenia sera i wędlin. Należy przecież pamiętać, że krajalnica do sera powinna mieć teflonowe ostrze zapobiegające łączeniu się plastrów sera do noża.

Gdzie spotkamy krajalnicę? Krajalnice stosowane w tematach gastronomicznych takich jak restauracje, firmy cateringowe, zakłady zbiorowego żywienia określają się znacznie większą efektywnością niż urządzenia przeznaczone do produkcji w składzie, gdzie stosowane są również do cięcia mniejszych liczb towarów. Wyjątkiem są hipermarkety, gdzie sery krojone są nie wyłącznie na żądanie klienta, lecz także oferowane w formie krojonej na działach samoobsługowych.

Hallu MotionHallu Motion. διορθωτική συσκευή για την προσαρμογή του μεγάλου ποδιού

Krajalnice do sera Krajalnica do sera powinna zapewniać precyzję i wydajność pracy dzięki dobrym nożom i umożliwiać krojenie grawitacyjne, podczas którego gotowe plasterki komponują się w z głowy określonym miejscu. Jeżeli krojony produkt uznaje być ładowany w charakterze dalszej sprzedaży możemy ustawić ilość potrzebnych plastrów, która będzie wydzielana przez urządzenie. Istnieje więc możliwość posiadana przez dania automatyczne. Końcówkę produktu też możemy wygodnie kroić przechodząc w obecnym projekcie nasadkę dociskową dobraną do dania. Zakres regulacji grubości krojonych plastrów wynosi od 0 do 28 mm. Wymiary ostrza wynoszą zwykle 250 do 300 mm. Szczególnie istotne jest także zapewnienie bezpieczeństwa pracy użytkownika oraz uniknięcie nadmiernego obciążenia pracownika, by nie powodować nadmiernego zmęczenia spowodowanego długim czasem obsługiwania urządzenia. Krajalnice do sera w grup sprawione są z aluminium - czynniki będące styczność z produktami żywnościowymi z eloksalowanego aluminium, a podstawa z aluminium lakierowanego. Dzięki temu są one mniejsze, ale jeszcze zapewniają użytkownikowi stabilność podczas pracy.