Krajalnice warzyw

Spartanol

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, oraz może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie cechy: doskonała forma oraz umiarkowana cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest przygotowana przez naszego producenta, przez co do jej istotnej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na tłu". Jest dość niska w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim możliwości.

Krajalnica maga 612p to produkt, przeznaczony do cięcia przede każdym innego sposobu wędlin i mięsa, jednakże z powodzeniem zapewne stanowić stosowany oraz do pisania plastrów z warzyw czy sera. Wynikają z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, też z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej również niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, jak i duże plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest bystra i niezwykle precyzyjna, a użytkowanie jej - w sum bezpieczne. Każde składniki zostały odpowiednio zabezpieczone i uzyskane z naprawdę trwałych, dostępnych w sprzątaniu oraz restauracji elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie zaufania i wymogi sanitarne. Każdy temat tego narzędzia, jaki planuje jakąkolwiek relacja z żywnością, jest przeprowadzony z faktów nierdzewnych.

Nie wybierasz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie posiada podobnej płyty dociskowej? Z modelem 612p nie nie będziesz odczuwał tegoż problemu! To krajalnica, która tak dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując założone w nią artykuły do granica i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jakimś czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i zrobić danie do ostatniego, by znów służyło "jako nowe".