Program komputerowy dla firm pozyczkowych

PC Market firmy Insoft więc wyjątkowo elastyczny program, także dla mniejszego biznesu kiedy oraz dla supermarketu - a wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł istotny jest w wpływie kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W granicę rozwoju firmy można ustawiać ją o dodatkowe moduły. PC Market jest miłym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie określany jest przez swoich użytkowników. Najnowsza możliwość Pc Market 7 to oprogramowanie dedykowane dla dużych sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W jakimkolwiek szczególe będziesz wiedział ile zarabia Twój sklep. Program dobrze Ciż to wyliczy. Sprawdzisz jakie cele najchętniej kupują Twoi klienci, albo jakich nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca daje Ci najgorsze ceny. Jednak będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto i ile bierze Ciż coraz wpłacić pieniędzy. W wszelkiej chwili program określi jaką ilość pieniędzy stanowisz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić sporo czasu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a szczególnie wtedy, gdy skorzystasz z porady kolektorów informacji. Samodzielnie i łatwo wydrukujesz etykietki na półki. Możesz tenże zaprojektować nalepkę towarową dla swojego składu. Podczas dostawy program sam je wydrukuje dla różnych produktów. Dzięki kooperacji z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na towary, to myśl zaledwie kilku sekund.

Na krajowym rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze programy to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Drinkiem z najciekawszych jest program PC-Market.

Wykonany jest do prowadzenia sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Stosuje go aktualnie ponad trzy tysiące placówek handlowych. Łatwy i dostępny w obsłudze, w intuicyjny rozwiązanie pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na szczególną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego projektu zadecydowało kilka czynników. Przede pełnym jest łatwy, obsługuje wiele typów dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z grupą widocznych na targu urządzeń fiskalnych, a ponadto wszystkiego rodzaju sprzętem, jaki można zobaczyć w pozycjach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.